E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021

Sa qënka rritur! Loredana na shkriu zemrat me këtë foto të Hanës

Loredana është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.


Ndërkaq Loredana ka pasur një lidhje dashurie me reperin e njohur Mozzik, dyshja nuk janë më bashkë por gëzojnë një raport të shëndoshë së bashku.

Kjo për shkak se në mes tyre është një vajzë.
Çifti tashmë janë prindër të një vajze me emrin Hana, kjo i ka bërë ata që edhe pse nuk janë më bashkë, respekti që kanë ndaj njëri tjetrit të mos mungoj.

Ndërkaq ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Loredana.

Në foto shihet Hana, sytë e saj bojëqielli janë vënë në pah.

Kujtojmë se Loredana konfirmoi para disa kohësh ndarjen nga Mozzik

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Trimëria e nënës nga India, leopardi ia rrëmbeu djalin – e ndoqi me milje derisa nuk ia lëshoi

Një nënë nga India ka ndjekur një leopard për afro një milje, duke luftuar...

Njihuni me vajzën shqiptare që ka rrëmbyer vëmendjen e Bill Gates, u rendit e dyta në konkursin botëror

Shqiptarët po shkëlqejnë kudo në botë. Veçanërisht gjenerata e të rinjve. Së fundmi kryeministri Edi...

Si ta kuptoj nëse fëmija im është empat?

Nëse fëmija juaj është emocionalisht ose fizikisht i ndjeshëm, ai mund të jetë një...

I kaloi mbi 600 ditë duke fjetur në tendë, britaniku 12-vjeç i mblodhi 800 mijë euro për bamirësi

“Djaloshi në tendë”, 12-vjeçari që e quan kështu veten, i ka kaluar 600 ditë...