E diel, 29 Janar, 2023

Sa pamje e ëmbël, shikoni si zhytet fëmija në çokolladë / VIDEO

- Advertisement -

Fëmijët i duan jashtëzakonisht shumë çokollatat.

Nutella padyshim se është ndër më të preferuarat e tyre. Dhe këtë e dëshmon një pamje e ëmbël që vije nga një fëmijë, i cili është zhytur i tëri me Nutella.

- Advertisement -

Shikoni pamjen:

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...