E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Roani i bën 4-vjet, Majku ndan videon e ëmbël me të

- Advertisement -

Djali i Majk-ut feston sot 4 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë speciale, reperi ka zgjedhur ta urojë me disa video të këndshme të tyre.


Krahas videove ku shihen teksa argëtohen së bashku, Majk ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla.

- Advertisement -

“Jam mirënjohës çdo ditë që ti erdhe në botën time. Ti më solle vetëm lumturi në jetën time. Urime ditëlidnja bir! Roan”, ka shkruar Majk. Kujtojmë që pas ndarjes me nënën e djalit të tij, Majlinda Zekën, reperi është përfolur për një lidhje dashurie me Blerta Veselin.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...