E premte, 2 Dhjetor, 2022

Reagimi mbresëlënës i vogëlushit 9-muajsh i cili për herë të parë viziton berberin

Një djalë i vogël ka bërë për vete të gjithë me reagimin e tij mbresëlënës, kur për herë të parë iu nënshtrua “procesit” të prerjes së flokëve.

Ai nuk mund të ndalej duke qeshur dhe vazhdimisht tentonte t’ia kapte duart berberit. Bëhet fjalë për vogëlushin nëntë muajsh Mateus, videoja e të cilit u bë virale.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

4-vjeçari kafshohet nga qeni në oborrin e çerdhes në Prishtinë – nëna e tij tregon ngjarjen

Një fëmijë është kafshuar nga një qen endacak të hënën brenda oborrit të çerdhes...

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, po krijon web-faqe – ka 17 çertifikata

Noar Osmani, nxënës i klasës së katërt, në shkollën fillore "Dardania" shquhet me intelegjenca...

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...