E hënë, 26 Shtator, 2022

Qentë endacak i vërsulen një nëne dhe fëmijës së saj në pikë të ditës në Prishtinë / VIDEO

- Advertisement -

Qentë encacak janë bërë një shqetësim i madh për qytetarët në Prishtinë edhe në pikë të ditës.


Një video të siguruar nga KidsofKosova.net shihet se si sot afër Qendrës Klinike Universitare të Kosovës një grumbull me qenë endacak i vërsulën një nënë e cila ishte me fëmijë të vogël me karrocë.

- Advertisement -

 

Fatmirësisht ka pasur edhe qytetarë të tjerë dhe nuk ka ndodhur më e keqja. /KidsofKosova.net/

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...