E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Qeni i shtëpisë kafshoi për vdekje fëmijën 11-ditësh, postimi prekës i nënës së tij përlot botën

- Advertisement -

Postimi në rrjete sociale të një nëne për fëmijën e saj që u kafshua për vdekje nga qeni i familjes ka përlotur një botë të tërë. I vogli Elon u dërgua me urgjencë në spital, pasi qeni i shtëpisë Chow Chow iu vërsul të dielën.

Vogëlushi fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra dhe humbi jetën pak çaste më vonë. Mamaja e tij 27-vjeçe, Abigail Ellis, u arrestua nga policia së bashku me të fejuarin e saj 35-vjeçar Stphen Joynes.

- Advertisement -

Çifti fillimisht u akuzua për vrasje të rëndë nga pakujdesia, por disa ditë më vonë u liruan me kusht, shkruan “The Sun”. Ellias së fundmi ka postuar në rrjete sociale një foto të djalit kur ishte vetëm 11 ditësh, e krahas fotos ka shkruar: “Foshnja jonë e mrekullueshme”.

  

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...