E enjte, 9 Shkurt, 2023

Qeni i frikëson për vdekje disa persona brenda një tende, nga frika njëri sa bie në zjarr

- Advertisement -

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale është bërë virale.


Disa njerëz derisa po qëndronin brenda një tendë, hynë brenda një qen i cili tmerron ata, dhe nga frika një person thuajse bie në zjarr.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...