E diel, 29 Janar, 2023

Qeni hero, shikoni si e shpëton vogëlushin të bie në pishinë

- Advertisement -

Qeni jo rrallë herë bëhet hero për persona të ndryshëm, dhe është tejet bujar ndaj familjeve ku qëndron, duke i ruajtur si sytë e ballit.


Kështu ka ndodhur në një rast, ku një fëmijë i vogël derisa luan pranë një pishine dhe rrezikon të bie në të, qeni shkon dhe e shpëton që të mos bie, shkruan KidsofKosova.net.

- Advertisement -

Video është bërë virale:

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...