E premte, 7 Tetor, 2022

Qeni hero, shikoni si e shpëton vogëlushin të bie në pishinë

Qeni jo rrallë herë bëhet hero për persona të ndryshëm, dhe është tejet bujar ndaj familjeve ku qëndron, duke i ruajtur si sytë e ballit.


Kështu ka ndodhur në një rast, ku një fëmijë i vogël derisa luan pranë një pishine dhe rrezikon të bie në të, qeni shkon dhe e shpëton që të mos bie, shkruan KidsofKosova.net.

- Advertisement -

Video është bërë virale:

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...