E martë, 4 Tetor, 2022

PROMO/ VIDEO – Emisioni i 1 “Shqip Art” me Ejza Hoxha – I ftuar Olsi Sherifaj

Nga nesër ( e shtunë)  në Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) fillon emisioni javor “Shqip Art” me prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Ejza Hoxha.

Prezantuesi Olsi Sherifaj, është i ftuari i parë i Ejzas, i cili do të flasë për karrierën e deritanishme dhe planet për të ardhmen.

- Advertisement -

Intervista do të mund ta ndiqni nga ora 20:00 në faqen në Facebook të Kids of Kosova si dhe në kanalin tonë në Gjirafa.

Më poshtë PROMO:

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...