E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Prindi nga Dragashi publikon videon: Shikoni si më sulmon drejtori i shkollës, veç pse ju ankova pse ma rrahën djalin

Të martën mbrëma në emisionin ‘Stop’ në TV Klan, u raportua për një rast të dhunës në Shkollën Fillore ‘Sezai Surroi’ në fshatin Bellobrad të Dragashit.

Një prind, Leutrim Arifi, ka akuzuar se një mësimdhënës e ka sulmuar fizikisht djalin e tij për shkak se ka munguar një ditë në shkollë.

- Advertisement -

Ky prind thotë më pas se është shkuar mu ankuar te drejtori dhe është sulmuar edhe nga drejtori i shkollës.

“Dje me është sulmuar djali, kurse sot unë nga drejtori shkollës. Konflikti ka nisur sepse djali ka munguar të premten e kaluar në mësim pa arsye”, ka thënë prindi.

Shikoni videon:

- Advertisement -

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

7-vjeçari bën krenar Kosovën, fiton në garat ndërkombëtare të matematikës

Molos Gashi, 7-vjeçar, ka korrur një sukses të madh në fushën e matematikës. Ai ka...

Pse aktivitetet edukative janë të rëndësishme për parashkollorët?

Aktivitetet praktike i lejojnë fëmijët të angazhojnë plotësisht shqisat e tyre gjatë procesit të...

“Nuk e shoh të ardhmen këtu”, studenti i infermierisë thotë se do të ik në Gjermani

Ishte i qartë kur zgjodhi të studionte për infermieri. Denis Syla profesionin nuk do ta...

Mësimdhënëset e Gjilanit detyrohen nga Drejtoria e Arsimit që të shkojnë në takimin me ministren

Dje ka nisur fushata globale “16 Ditët e Aktivizmit Kundër Dhunës me Bazë Gjinore”,...