E diel, 5 Shkurt, 2023

Prindi i një nxënësi e rrah zyrtarin e shkollës në Tërrnavë të Podujevës

- Advertisement -

Një person zyrtarë është sulumuar fizikisht dje rreth orës 16:15 në fshatin Tërrnavë të Podujevës.

Zëdhënësi i komunës së Podujevës ka thënë se bëhet fjalë për një punëtor teknik të shkollë së fshatit, i cili është sulmuar nga prindi i një nxënësin.

- Advertisement -

“Behet bëhet fjalë për një punëtor teknik të shkollë së fshatit Tërrnavë, i cili është sulmuar nga prindi i një nxënësin. Nuk ka të arrestuar rasti ka shkruar nq procedur të rregullt”, tha Fatri Zhitia për Insajderin.

Lidhur me rastin nuk raportohet për të arrestuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt

Lajmi është bërë i ditur nëpërmjet raportit 24 orësh të policisë.

- Advertisement -

“Fsh. Terrnavë, Podujevë 02.06.2022 – 16:15. Viktima mashkull kosovar, ka deklaruar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari kosovar. nuk raportohet për të arrestuar. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Shkencëtari nga Deçani sjell një vizion të ri shkencor në Fizikë

Shkencëtari nga Deçani, Naim Krasniqi me punë dhe banim në Francë, ka botuar librin...

Ankohen studentët për kushtet në konvikte: Ka mungesë të ujit e internetit, banjot e papastërta

Mungesa e ujit të nxehtë, papastërtia në banja, mungesa e internetit të rregullt, janë...

E FUNDIT: “Do ta dërgojmë në Kushtetuese Ligjin e Pagave, nëse nuk plotësohen kërkesat për rritje të koeficientit”

Qeveria e Kosovës në fillim të kësaj jave bëri publik koeficientin në vlerë të...

22 libra që duhet të lexoni patjetër në jetë

1.“Për kë bien këmbanat” – Ernest Hemingueji Një nga veprat më të mira Heminguejit, “Për...