E enjte, 30 Mars, 2023

PREKËSE: Shokët dhe shoqet nuk i mbajnë lotët në varrimin e 10-vjeçarit nga Shtimja që vdiq në aksident

- Advertisement1-

Në varrezat e Shtimes të hënën ju dha lamtumira e fundit katër anëtarëve të familjes Ramadani, të cilën humbën jetën tragjikisht në një aksident komunikacioni.


Në varrim përveç familjarëve e miqve kanë qenë edhe nxënës të klasës së 10 vjeçarit që ishte njëri nga viktimat e aksidentit.

- Advertisement -

Shokët dhe shoqet nuk i kanë mbajtur lotët derisa po i jepnin lamtumirën shokut të tyre.

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...