E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Policja vrapon me gjithë forcën për të shpëtuar 4-vjeçaren

- Advertisement -

Momenti emocionues dhe prekës kur policja amerikane vrapon nëpër sheshin e New Yorkut, duke mbajtur në kraharor 4-vjeçaren e cila ishte qëljuar në dorë ka arritur të kapet nga kamerat.

Policja vrapon me gjithë forcën e saj për ta dërguar sa më parë në autaambulanc vogëlushen.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...