E diel, 5 Shkurt, 2023

Policja vrapon me gjithë forcën për të shpëtuar 4-vjeçaren

- Advertisement -

Momenti emocionues dhe prekës kur policja amerikane vrapon nëpër sheshin e New Yorkut, duke mbajtur në kraharor 4-vjeçaren e cila ishte qëljuar në dorë ka arritur të kapet nga kamerat.

Policja vrapon me gjithë forcën e saj për ta dërguar sa më parë në autaambulanc vogëlushen.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...