E mërkurë, 29 Mars, 2023

Policja kontrollon trafikun me foshnjën në krahë – pamjet bëhen virale

- Advertisement1-

Në një video që është bërë virale në mediat sociale, një police në Chandigarh u pa duke kontrolluar trafikun me foshnjën e saj në krahë.


Një video e një polici që kontrollon trafikun në rrugët e Chandigarh, Indi, me foshnjën e saj në krahë ka lënë internetin të ndarë.

- Advertisement -

Klipi i shkurtër është bërë viral në mediat sociale, me disa që shprehin shqetësim të thellë në lidhje me “mungesën e mbështetjes për kujdesin e fëmijëve”, transmeton Telegrafi.

Raportet sugjerojnë që videoja u filmua nga një udhëtar dhe më pas u shpërnda në Twitter, pas së cilës u bë virale.

Priyanka, policja në video, u pa duke rregulluar trafikun ndërsa mbante fëmijën e saj në krahë.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...