E diel, 17 Janar, 2021

Policia befason me sjelljen pasi fëmijët i gjuajnë me topa bore / VIDEO

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Reshje të borës po biejnë në shumë shtete të botës.


E kësaj më së shumti po i gëzohen fëmijët.

Edhe në Kanada ka rënë borë, ku fëmijët kanë dalë për t’u argëtuar. Në një moment pranë tyre kalon një veturë e policisë, e që fëmijët nisin ta gjuajnë edhe atë me topa bore, shkruan kidsofkosova.net.

Policët e ndalën veturën, dhe “befasuan” fëmijët pasi nisën të luajnë me ta.

Shikoni videon që është bërë virale:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Kujdes! Fotot e fëmijëve që nuk duhet t’i postoni kurrë në rrjetet sociale

Vitet e fundit, prindërit kanë një tendencë gjithnjë e në rritje për të postuar...

Historia tragjike e nënës me 4 fëmijë, vdes 11 ditë pasi lind vajzën

Një 31-vjeçare ka ndërruar jetë disa ditë pasi lindi fëmijën e katërt duke lënë...

Pa e ditur, vogëlushi mbante në sirtatin e tij kopertinën më të shtrenjtë në botë

Një kopertinë e artistit belg Hergé, me në qendër reporterin Tintin, që iu dhurua...

VIDEO simpatike që tregon sa shumë qeni e do një fëmijë

Kush është miku, apo shoku më i mirë i njeriut? Qeni, me siguri. Qeni...