E enjte, 22 Prill, 2021

Po bënte ski në lumin e famshëm, i riu përplaset me fytyrë / VIDEO

Kushtet e rënduara atmosferike në të gjithë Evropën, të shoqëruara me acar dhe temperatura tepër të ulëta, kanë shndërruar kanalin historik të “Prinsengracht” në një pistë të vërtetë patinazhi.


Për këtë arsye, një i ri, i zhveshur thuajse tërësisht, e shikoi këtë si një mundësi shumë të mirë t’u argëtuar me patina.

Por pikërisht teksa argëtohej i ndodh e papritura.

Akulli u shemb dhe ai përfundoi “kokë e këmbë” në kanalin e ftohtë.

 

Vlen për t’u përmendur se kanali i “Prinsengrachit”, kishte ngrirë për herë të fundit në vitin 2018.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video interesante: Macja ngjitet me alpinistët në majën e një mali zviceran

Dy alpinistë të rinj Cyril dhe Erik Rohrer u ngjitën në majën e malit...

Test psikologjik: A je optimist për të ardhmen?

Mos përtoni të mblidhni pikët! Dini të shihni drejt së ardhmes apo jeni gjithnjë të...

5-vjeçari indian humbi familjen pasi e zuri gjumi në tren, ribashkohet pas 25 vitesh

Një djalë të vogël nga një familje e varfër në Indi e zuri gjumi...

Video që po bën xhiron në internet: Disa djem me “Ferrari” shesin shalqinj

Nuk është për t’u habitur që interneti është i mbushur me kopje të pothuajse...