E diel, 4 Dhjetor, 2022

Peshkaktarit i ndodh e papritura, aligatori filloi ta ndjek

Një peshkatar nga Florida u bë pre kur një aligator filloi ta ndiqte në Everglades.

Tommy Lee mendoi se do të vdiste më 8 maj dhe përvoja e tij tronditëse u filmua nga një aparat fotografik GoPro. 22-vjeçari u filmua duke peshkuar në mbrëmje kur një aligator mbi tre metra u shfaq në breg.

- Advertisement -

Kur ai u përpoq të tërhiqej, alligatori filloi ta ndiqte.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

10 profesionet dhe zanatet që mund të zhduken në 5 vjet

Profesionet tradicionale janë të destinuara të zhduken. Në pesë vitet e ardhshme, sipas një...

Truri i adoleshentëve po ‘plaket’ më shpejt…

Stresi i mbylljes gjatë pandemisë ka plakur para kohe trurin e adoleshentëve me të...

A e dini se cili është përdorimi i gomës blu?

Mund të kemi kaluar gjithë fëmijërinë tonë duke menduar se pjesa blu e gomës...

28 NËNTORI – festë e shumëfishtë

Dita e 28 nëntorit e emërtuar si Festa e Flamurit është një nga më...