E premte, 24 Mars, 2023

Përjetë në lëkurë: VIP-at shqiptarë që kanë bërë tatuazh fëmijët e tyre

- Advertisement1-

Elgit Doda ka vendosur të bëjë tatuazh në krah një moment shmë të ëmbël me vogëlushin Krid.

Ai ka bërë tatuazh një prej fotove që e ka ndarë dhe me ndjekësit në ‘Instagram’, ku shfaqet gjatë perëndimit të diellit me të birin në krahë.

- Advertisement -

Loredana dhe Mozzik kanë bërë tatuazh vajzën e tyre, Hanën. Loredana ka shkruar emrin e vogëlushes ndërsa Mozzik ka bërë portretin e saj ëngjëllor.
 

Bora Zemani ka pikturuar dy flokë dëbore të cilat përfaqësojnë atë dhe djalin e saj Arborin, pasi të dy emrat e tyre përmbajnë fjalën borë. Moderatorja ka treguar pak kohë më parë se Arbor është emocionuar kur e ka parë tatuazhin.

- Advertisement -

Sapo Ajka erdhi në jetë, Bes Kallaku bëri një tatuazh mjaft domethënës për të bijën: “O lule e bukur e gjakut tim.” Besi ka rrëfyer se kjo është një shprehje arbëreshe dhe shumë e goditur.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...