E diel, 29 Janar, 2023

Përdoruesja në TikTok tregon se si gjeti një bodrum sekret në shtëpinë e saj

- Advertisement -

Një përdoruese i aplikacionit TikTok tha se zbuloi një bodrum për të cilin nuk kishte njohuri që ishte në shtëpi, dhe përdoruesit e tjerë e krahasuan zbulimin me komplotin e një filmi horror.


Në video – e cila u publikua nga përdoruesja @abi_mia14 në maj – ajo çon shikuesit në një dollap magazinimi poshtë një shkalle ku dyshemeja është hequr, duke zbuluar një vrimë dhe shkallë të errët.

- Advertisement -

Pasi eci nëpër shkallë, përdoruesja zbulon se bodrumi është i mbushur me posterë të grisur dhe rafte të mbushura me pluhur.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...