E martë, 31 Janar, 2023

“Për ty po flas” – Një duet fantastik nga Edi Sopa dhe Luela Rexhepi

- Advertisement -

Në muzikë bashkëpunimet mes këngëtarëve janë jashtëzakonisht të pëlqyera.

Jo vetëm këngëtarët e mëdhenj të estradës shqiptare, por edhe këngëtarët më të vogël në moshë, pra për fëmijë kanë nisur të bëjnë këtë gjë.

- Advertisement -

Dy ndër këngëtarët më të pëlqyer për fëmijë Edi Sopa dhe Luela Rexhepi së fundmi kanë realizuar një këngë duet me titull “Për ty po flas” (Cover), shkruan Kids of Kosova.

Me të vërtetë një interpretim i jashtëakonshëm dhe një këngë që do të pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku.

- Advertisement -

I urojmë shumë suksese Edit dhe Luelas. (Kids of Kosova)

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...