E premte, 7 Tetor, 2022

Paradoksi i jetës – një interpretim i shkëlqyer nga Eglis Toska / VIDEO

Si 9-vjeçar ka fituar disa çmime të ndryshe, dhe ka marrë pjesë në shumë aktivitete. E ka të qartë se kur të rritet do të bëhet një aktor i njohur.

Dhe nëse e dëgjoni me vëmendje interpretimin e bërë së fundmi me “Paradoksi i jetës”, do të bindeni se Eglisi sigurt do të bëhet një aktor i shkëlqyer, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

 

 

Eglis Toska, 9-vjeçari nga fshati Shtermen i Cerrikut që ëndërron të bëhet aktor

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...