E mërkurë, 29 Mars, 2023

Pamjet dramatike kur dy vëllezërit e motrat shpëtojnë një grua që po mbytej në deti / VIDEO

- Advertisement1-

Dy vëllezër  dhe dy motra australiane yje të surfit kanë shpëtuar një grua e cila ishte drejt mbytjes.


Në videon e publikuar nga “Daily Mail”, shihet se si vëllezërit dhe motrat australiane të yjeve të surfit Tyler, 27 vjeç dhe Mikey Wright, 24 vjeç, bënë një shpëtim të përbashkët të një gruaje në deti e cila përfshi në shkëmbinjtë nënujorë në plazhin Ke Iki në Hawaii në prag të Vitit të Ri, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Për më tepër shikoni videon:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...