E premte, 24 Mars, 2023

Pamje të rënda: Një nxënës dhe një nxënëse rrahen në klasë, shokët e tyre këndojnë

- Advertisement1-

Një përleshje mes nxënësve të shkollës së mesme ekonomike “Faik Konica” ka ndodhur para dy ditësh në Ferizaj.

Në videon e siguruar nga IndeksOnline shihen dy nxënës të klasës së 10-të, një djal dhe një vajzë, duke u përleshur mes vete.

- Advertisement -

 

Teksa këta të dy përleshen, shokët e klasës i shikojnë, u bëjnë video dhe këndojnë.

‘’O vjehrrës teme o, vjehërr s’kam me i than’’, dëgjohen zërat teksa dy të rinjtë bëhen ‘’llom’’.

- Advertisement -

Arsyet e kësaj përleshjeje nuk dihen ende.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Laura Haxha inxhinierja nga Vushtrria që bën karrierë të suksesshme në Angli – punoi me avionët luftarakë

Kjo është vetëm 27 vjeçare, por njihet për aftësitë e saj në inxhinieri. Laura...

Mësuesja e vetme e shkollës me zile në dorë: Janë vetëm 10 nxënës, shkak emigrimi

Ky 7-Mars shkollat e thella malore në Kukës i ka gjetur me më pak...

Nxënësja Diella Kika nga Podujeva do ta përfaqësojë Kosovën në garat e Fizikës në Japoni

Diella Kika, nxënëse e gjimnazit "Aleksandër Xhuvani" në Podujevë është renditur e dyta në...

Nagavci: Po fuqizojmë komponentin e orientimit dhe këshillimit në karrierë

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, sot ka qëndruar në Podujevë ku ka përuruar Qendrën...