E enjte, 27 Janar, 2022

Pamje të rënda: Nëna rrah brutalisht fëmijët veç pse ja prishën gjumi – si mund t’i edukojë ajo?

- Advertisement -

A.S, 32-vjeç nga Leskovci i Serbisë, mbeti i shtangur kur një muaj më parë pa filmimet nga kamerat e sigurisë të vendosura në shtëpinë e tij, ku gruaja e tij 29-vjeçe, rrah brutalisht djalin e tyre katërvjeçar dhe vajzën gjashtëvjeçare.


Në videon e publikuar më poshtë, shihet qartë sesi gruaja me inicialet A.S, fillimisht i bërtet vogëlushit e më pas fillon ta shqelmoj e grushtoj – duke e goditur në kokë dhe e përplas për muri.

- Advertisement -

 

Sikur kjo të mos mjaftonte, ajo më pas i vërsulet vajzës të cilën vazhdimisht e shanë dhe fyen me fjalët më të rënda, transmeton Telegrafi.
Megjithatë nuk dihet nëse “terrori” mbi fëmijët përfundon aty, pasi gruaja largohet nga dhoma. Ajo çfarë tmerroi më shumë opinionin, ishte se gjithçka ndodhi vetëm pse fëmijët ia kishin prishur gjumin të ëmës.

Mediat në Serbi raportojnë se gjykata ka filluar procesin gjyqësor ndaj gruas së dhunshme, kur fëmijët kanë mbetur me babanë me urdhër të gjykatës.

- Advertisement -
- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Si të mësojmë fëmijën të mos përdorë më pelenat: Metoda 3 ditore që po çudit nënat e reja

Sipas mjekëve pediatër, shumë fëmijë janë gati të fillojnë të mësojnë kontrollin e jashtëqitjes...

Kur të kesh humbur nënën tënde, nuk do të ketë njeri që do të kujdeset për ty në të njëjtën mënyrë si ajo

Kur të kesh humbur nënën tënde, bota juaj do të ndryshojë. Do të zgjoheni...

E rëndë: Lanë foshnjën me ujë të nxehtë, duke i shkaktuar vdekjen, arrestohet nëna e gjyshja

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Greqi. Nënë e bijë akuzohen se kanë...

Gruaja që shet rroba të përdorura gjen 5 mijë euro në xhepat e tyre, befason me gjestin e saj

Një grua që shet rroba të përdorura në tregun popullor të Papagout në Greqi...