E diel, 5 Shkurt, 2023

Pamje të lezetshme: Shikoni si gëzohet macja kur përjeton për herë të parë borën / VIDEO

- Advertisement -

Reshjet e borës ditëve të fundit kanë zbukuruar shumë shtete të botës.

Dhe kjo më së shumti si zakonisht gëzon fëmijët. Por një video e publikuar nga “Daily Mail”, tregon se si edhe një mace gjashtë muajshe në Kanada përjetoi reshjet e saj të para të borës.

- Advertisement -

Macja  shihet paraprakisht duke u futur në akull …

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Këto janë pjesët e trupit të cilat mund të zbulojnë sa jeni inteligjent: A jeni ndër të mençurit?

Ka rezultuar që truri juaj nuk është i vetmi tregues i nivelit tuaj të...

Fëmijët e parë të familjeve janë më inteligjentë

Një studim gjerman shpjegon arsyen. Sipas tij, koeficienti i intelektit (IQ) ulet me 1,5%...

Përdoruesit e Twitter “të ndarë në dysh” rreth rezultatit të kësaj detyre matematikore

Në rrjetin social Twitter është nxitur një debat për shkak të një problemi matematikor...

Biologu kosovar zbulon insekt të rrallë në Kosovë, e quan “njeriu i pamençur”

Në laboratorin e tij brenda Universitetit të Prishtinës, Halil Berisha po shikon me shumë...