E mërkurë, 29 Mars, 2023

Pamje që të marrin frymën: Studentja 25-vjeçare buzë ujëvares më të madhe në botë / VIDEO

- Advertisement1-

Amairis Rose, 25, nga Pittsburgh, Pennsylvania, ishte me pushime në Zambia në dhjetor të vitit të kaluar kur vizitoi atraksionin popullor turistik Devil’s Pool në buzë të Ujëvarave Victoria – ujëvara më e madhe në botë.


Pamjet që marrin frymë tregojnë se studentja 25-vjeçare e masterit mban krahët mbi buzë ndërsa uji kalon dhe zbret poshtë. Ajo tha se ‘nuk kishte frikë’ dhe ‘gjithçka ishte shumë e sigurt’, shkruan kidsofkosova.net.

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...