E premte, 24 Mars, 2023

Pamje: Një grua ia vjedh nga dora qenin kujdestarit dhe ik me veturë

- Advertisement1-

Një grua në Shtetet e Bashkuara është incizuar duke ia vjedhur nga dora qenin një kujdestari dhe duke ikur pastaj me veturë.

Cody Wood tha se ishte duke e shëtitur qenin e shokut të tij, të quajtur Noodle, në Las Vegas të mërkurën e kaluar, kur një grua u ndal me veturë, doli prej saj dhe filloi të bërtiste me zë të lartë, duke thënë se qeni që po e mbante në dorë burri ishte i saj.

- Advertisement -

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...