E martë, 28 Mars, 2023

Pamje interesante: Shikoni si maca nuk e lë të fle pronaren e saj / VIDEO

- Advertisement1-

Një grua e cila ndihen e lodhur mundohej të flinte.


Por atë siç duket nuk e ka lënë të bëjë njësy gjumë macja e saj.

- Advertisement -

Kamerat kanë kapur pamje të shkëqyera që tregojnë si një mace e quajtur Xhenxhefil nuk e lë të fle pronaren e saj, duke u përpjekur për orë të tëra për të tërhequr vëmendjen e saj, shkruan Dail Mail, transmeton Kids of Kosova.

Video me pamje të shkëqyera:

 

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...