E martë, 4 Tetor, 2022

Pamje fantastike: Shikoni si luan kali në dëborë / VIDEO

Reshjet e borës nuk gëzojnë siç duket vetëm fëmijët.

Një video e publikuar nga “Daily Mail” tregon si një kali është ngazëllyer tejmase në borë, shkruan kidsofkosov.net.

- Advertisement -

Një kalë i madh zhytet plotësisht në dëborë ndërsa me gëzim luan në mot të ftohtë.

 

 

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Studimi: Nëse të pëlqen vetmia, ndoshta je një person më i zgjuar

Po sikur Aristoteli të na mësonte se njeriu është i destinuar nga natyra të...

Bill Gates parashikon atë që do të ndodhë në 5 vitet e ardhshme

Bill Gates, themeluesi i Microsoft, mori pjesë në një nga samitet e fundit të...

Studenti nga Kosova del me veshje kombëtare shqiptare në ceremoni të diplomimit në Universitetin e Lichtensteinit

Drin Çeku një student nga Kosova, respektivisht nga Peja, në ceremoninë e diplomimit në...

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe duhet të respektohet gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...