E martë, 31 Janar, 2023

Orgesa Xhaka niset drejt Turqisë për të gjetur shërim

- Advertisement -

Orgesa Xhaka niset drejt Turqisë për të gjetur shërim

Këtë lajm e bëri të ditur vetë Ariani, prindi i vajzës, përmes një postimi në facebook ku me këtë rast shkroi:

- Advertisement -

“Te gjitheve Ju familjar,miq e dashamire ju falenderoj nga zemra nga familja Xhaka per pergjigjjen e juaj ne keto kohera te veshtira por shume domethense per neve dhe Orgesen per kontributin e dhene te pa kursyer per sherimin e saj ne Turqi! Zoti ju shperbleft per secilin cent te dhene!??Me ndihmen e juaj une se paku nuk kam telashe financiare ne keto qaste.
Sonte pas mesnate vajza ime po niset per Turqi e shoqeruar me nenen e saj!
Perjetsisht falenderues Ari!”

“Mitrovica Sot” i uron shërim vogëlushes dhe i falenderon të gjithë ata që ndihmuan dhe kontribuan pa dallim.

Zoti ju shpërbleftë me të mira!?
Orgesa të presim të na kthehesh shpejt duke buzëqeshur❤

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...