E enjte, 30 Mars, 2023

Nxënësja 9 vjeçare, rrëshqet mbi 40 herë ndërsa përpiqet të ecë në një rrugë të ngrirë / VIDEO

- Advertisement1-

Pamjet e një nxënëseje që bie mbi 40 herë, ndërsa ajo përpiqet të ecë në një rrugë të mbuluar me akull janë bërë virale.


Lufta e nëntë vjeçares Maria Moiseyenko kundër kushteve ekstreme të motit u kap nga një kamerë e mbikëqyrjes së rrugës në qendër të Kievit, Ukrainë, shkruan Daily Mail, transmeton Kidsofkosova.net.

- Advertisement -

Në klip, kalimtarët shihen duke rrëshqitur pjerrta, me kalldrëm Andriyivsky Uzviz, një nga rrugët e famshme historike të kryeqytetit ukrainas.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...