E hënë, 26 Shtator, 2022

Nxënësit e shkollës garonin se kush po vallëzonte më mirë, arsimtari ua “bën bajat” me lëvizjet e tij unike

- Advertisement -

Një arsimtar i një shkolle të mesme është bërë viral me një video të publikuar në rrjetet sociale, falë lëvizjeve të tij fantastike gjatë vallëzimit me nxënës.

Nxënësit e shkollës së mesme Tenaya në Kaliforni po garonin në oborr se kush vallëzonte më së miri, por kur Austin LeMay u shfaq para tyre gjithçka ndryshoi.

- Advertisement -

 

Bëhet fjalë për arsimtarin e tyre, i cili nuk hezitoi të futet në “valle” dhe t’ju jep leksione nxënësve me disa lëvizje të stilit alla Michael Jackson.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

“Kërkesa e SBASHK-ut e arsyeshme pasi është vonuar Ligji i pagave”

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti kritikon qeverinë për mungesën e dialogut social me SBAShK-un. Derisa...

“Rrahman Jasharaj me i thirrë fëmijët në shkollë e mos me i lëshu në shtëpi derisa të dorëzohet Kurti”

Opinionisti Nexhmedin Spahiu ka dhënë një ide jo fort të qëlluar se si mund...

​Këshilli i Prindërve i shkollës “Faik Konica” sot proteston ndaj grevës në arsim

Sot nga ora 12:00, Këshilli i Prindërve i shkollës “Faik Konica” në Prishtinë do...

Propozimi: “Shtesë prej 50 eurove deri në implementimin e Ligjit të Pagave” – kjo është përgjigja e Rrahman Jasharajt

Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami ka dalë me një propozim për SBASHK-un dhe Qeverinë...