E diel, 29 Janar, 2023

Nxënëset e gjimnazit ‘Hajdar Dushi’ rrahen me grushte brenda klasës në Gjakovë

- Advertisement -

Një sherr i dhunshëm është regjistruar në Kosovë.

Konkretisht dy nxënëse të gjimnazit “Hajdar Dushi” në Gjakovë janë konfliktuar me njëra-tjetrën.

- Advertisement -

Mësohet se vajzat kanë qenë në klasë dhe debati ka nisur për motive banale.

Pas sherrit verbal, vajzat kanë degraduar konfliktin duke përdorur shkelmat dhe grushtet.

 

- Advertisement -

Siç shihet edhe në pamjet që janë filmuar dhe që po bëjnë xhiro në rrjet, vajzat kapen për flokësh, ndërsa përdorin grushtet, teksa një tjetër vrapon t’i ndajë.

Sherri ka nisur në mungesë të prezencës së mësuesit.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Jasharaj për (mos) publikimin e vlerës së koeficientit: Qeveria të mos bëjë veprime që acarojnë situatën

Më 1 shkurt zyrtarisht do të hyjë në fuqi Ligji për paga për sektorin...

Vdes profesori universitar kosovar, në një aksident komunikacioni në Bullgari

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në Bullgari. Si pasojë e këtij aksidenti ka...

Rrahman Jasharaj: Misteri i pagave, e papranueshme koeficienti nën 120 euro

Më 1 shkurt zyrtarisht do të hyjë në fuqi Ligji për paga për sektorin...

Më 1 shkurt zyrtarisht do të hyjë në fuqi Ligji për Paga – koeficienti mbahet sekret

Më 1 shkurt zyrtarisht do të hyjë në fuqi Ligji për paga për sektorin...