E shtunë, 1 Prill, 2023

Nuk di ende të ecë, por 1-vjeçarja bën “skateboard” / VIDEO

- Advertisement1-

Një vajzë 1-vjeçare australiane është bërë virale në TikTok me aftësitë e saj në “skateboard”.


Polly Anna Gray e ka mësuar “skateboard”-in nga i ati i saj, ndërsa videot ia xhiron e ëma.

- Advertisement -

Brenda një viti, klipet e vogëlushes kanë marrë miliona shikime, ndërsa aktualisht ka mbi 600 000 ndjekës në rrjetin social.

Videot tregojnë se si Polly mban në mënyrë perfekte ekuilibrin, ndërsa babai e shtyn.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...