E mërkurë, 29 Mars, 2023

Ndodh edhe kjo: Momenti kur rrëzohet, presidenti amerikan derisa hyp në aeroplan

- Advertisement1-

Presidenti i SHBA-ve, gjatë ditës së djeshme është përballë me një situatë mjaft të pakëndshme.


Siç raportojnë mediat e huaja, Joe Biden, u rrëzua teksa po ngjiste shkallët e aeroplanit.

- Advertisement -

78-vjeçari u rrëzuar disa herë teksa po ngjiste shkallët e avionit.

Biden mori dje avionin Air Force One, për t’u nisur për në Atlantë, ku do të takohej me udhëheqësit e komunitetit aziatik, pas të shtënave të së martës në qendrat e masazheve.

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...