E shtunë, 8 Maj, 2021

Ndodh edhe kjo: Momenti kur rrëzohet, presidenti amerikan derisa hyp në aeroplan

Presidenti i SHBA-ve, gjatë ditës së djeshme është përballë me një situatë mjaft të pakëndshme.


Siç raportojnë mediat e huaja, Joe Biden, u rrëzua teksa po ngjiste shkallët e aeroplanit.

78-vjeçari u rrëzuar disa herë teksa po ngjiste shkallët e avionit.

Biden mori dje avionin Air Force One, për t’u nisur për në Atlantë, ku do të takohej me udhëheqësit e komunitetit aziatik, pas të shtënave të së martës në qendrat e masazheve.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Burri nga Nepali thyen rekordin: Ngjitet në Everest për herë të 25-të

Burri nga Nepali i quajtur Kami Rita u ngjit në malin Everest për herë...

Dasma që po bën bujë: Burri dhe gruaja martohen në spital

Një çift në Ratlam të Indisë, është lejuar të martohet në spital, pavarësisht se...

E pabesueshme: Shikoni si ky person e çon një kalë

Një video e publikuar në rrjetet sociale është bërë virale, ku protagonist janë një...

Kosovarët ende pa nisur sezoni pushtojnë plazhet e Ksamilit

Kjo fundjavë shënoi nisjen e plazhit thuajse në të gjithë bregdetin ende pa nisur...