E premte, 24 Mars, 2023

Njihuni me Donald Trumpin që shet akullore

- Advertisement1-

Një njeri që shet akullore në Pakistan është quajtur ‘albino Donald Trump’ – tani ka një famë që ndoshta as ai nuk e ka pritur.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, burri, i cili ka albinizëm, u filmua duke shitur akulloren e tij në rrugët e Sahiwal në Punjab, dhe njerëzit u goditën nga ngjashmëria e tij me ish-presidentin amerikan.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...