E martë, 28 Mars, 2023

Njihuni me burrin që ka 150 fëmijë, do të ketë edhe 2500 të tjerë

- Advertisement1-

Një dhurues i spermës me 150 fëmijë në të gjithë botën gjatë periudhës së pandemisë  ka lindur edhe gjashtë të tjerë.

Dhuruesi pjellor ofron si marrëdhënie seksuale ashtu edhe mbarësim artificial të spermës ai pretendon se rreth 50 përqind e fëmijëve të tij janë rezultat i kryerjes së marrëdhënies seksuale dhe tregon se ai nuk merr asnjë fitim nga dhurimi tij.

- Advertisement -

Mëgjithëse, ndonjeëherë atij i paguhen shpenzimet e udhëtimit. dhe këmbëngul se ai nuk bën ndonjë fitim nga dhurimet e tij, megjithëse ndonjëherë paguhet për shpenzimet e udhëtimit.

Joe, i cili fsheh emrin e tij të vërtetë, ka kaluar shumicën e karantinës në Argjentinë dhe tani ndodhet në Londër ku do të takojë edhe pesë gra të tjera këtë javë.

Falë Facebook dhe rekomandimeve, Joe thotë se ai ka qenë i zënë dhe shpreson që më shumë gra britanike të kenë nevojë për spermatozoidë dhe ta kontakojnë pasi gjithmonë do të jetë gati.

- Advertisement -

Joe, i cili ka kryer marrëdhënie seksuale të pambrojtura me shumë gra, ka pranuar më parë se ai është në një mision për të lënë shtatzëna sa më shumë gra që të mundet. Qëllimi i tij është që të arrijë të bëjë 2500 fëmijë.

 

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Psikologia Albina Krasniqi: Për t’i mësuar fëmijët, duhet t’u prijmë drejt sjelljeve që duhet t’i bëjnë

Këtë të shtunë në emisionin “Familja ime”, kemi diskutuar për sjelljen prosociale. Albina Krasniqi, udhëheqëse...

Duhet të reflektojmë nëse po “vrasim” apo jo fëmijët nga dashuria dhe padija? Nga Marsida Simo (Sociologe)

Pridërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë. Duhet jo vetëm dije, informacione,...

Psikologia thirrje prindërve: Kujdes se çfarë emra u vëni fëmijëve, që ata të mos bullizohen

Psikologia Arbenisa Berisha-Gashi ka thënë që emri është me të vërtetë i rëndësishëm në...

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...