E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Njerëzit tmerrohen kur babai ndan videon ku vajza e tij e vogël tërhiqet nën shtrat

- Advertisement -

Pamjet rrëqethëse nga kamera e mbikëqyrjes në dhomën e fëmijëve u bë virale në TikTok.


Gjegjësisht, babai i një vajze dy vjeçare postoi një video në të cilën, siç pretendon ai, diçka ose dikush po e tërheq vajzën nën shtrat, transmeton Telegrafi

- Advertisement -

“Vajza ime u tërhoq nga diçka nën shtrat. Gruaja ime mendon se ajo u zvarrit, por është e qartë se diçka e tërhoqi atë”, shkroi ai në një video të shikuar nga mbi tetë milionë njerëz.

Videoja tregon vajzën duke luajtur dhe pas disa çastesh ajo shkon në skajin tjetër të shtratit të saj, ku përkulet sikur kërkon diçka.

 

- Advertisement -

Ajo shpejt filloi të thërriste nënën e saj dhe të qante ndërsa u zhduk gjithnjë e më shpejt nën shtrat.

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...