E diel, 5 Shkurt, 2023

Njerëzit tmerrohen kur babai ndan videon ku vajza e tij e vogël tërhiqet nën shtrat

- Advertisement -

Pamjet rrëqethëse nga kamera e mbikëqyrjes në dhomën e fëmijëve u bë virale në TikTok.


Gjegjësisht, babai i një vajze dy vjeçare postoi një video në të cilën, siç pretendon ai, diçka ose dikush po e tërheq vajzën nën shtrat, transmeton Telegrafi

- Advertisement -

“Vajza ime u tërhoq nga diçka nën shtrat. Gruaja ime mendon se ajo u zvarrit, por është e qartë se diçka e tërhoqi atë”, shkroi ai në një video të shikuar nga mbi tetë milionë njerëz.

Videoja tregon vajzën duke luajtur dhe pas disa çastesh ajo shkon në skajin tjetër të shtratit të saj, ku përkulet sikur kërkon diçka.

 

- Advertisement -

Ajo shpejt filloi të thërriste nënën e saj dhe të qante ndërsa u zhduk gjithnjë e më shpejt nën shtrat.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...