E enjte, 22 Prill, 2021

Një zë i çuditshëm kërkon ndihmën e vajzës së saj, nëna publikon videon drithëruese

Siç dëgjohet edhe në video, një zë nga brenda kamerës së sigurisë që ndodhet në shtëpi, thërret me një frymëmarrje të vështirë, teksa kërkon ndihmë. Shihet që kur këto zëra nisin që të dëgjohen, fëmija vrapon në drejtim të kamerës dhe kah tingullit, teksa zëri bëhet shumë më drithërues.

Ky nuk është rasti i parë ku prindërit dëgjojnë zëra të frikshëm nga kamerat e sigurisë, pasi një gjë e tillë i ka ndodhur edhe një prindi, babi të një vajze. Nëna e tronditur ka shpërndarë videon, ndërsa shkruan se ishte diçka e tmerrshme dhe shumë tmerruese.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Shqip apo anglisht? Afërdita e ka ndarë mendjen që tani ç’gjuhë do t’i mësojë të birit

Në datën 16 të muajit Mars, Afërdita Dreshaj u bë nënë për herë të...

Çka trashëgojmë nga nëna e çka nga babai

Kur lind bebja, njëra ndër gjërat e para të cilat njerëzit përreth përpiqen ta...

Histori e dhimbshme: Ornela tregon si tentuan t’ia marrin vajzën

Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka qenë...

Kur nëna del në shëtitje me gjithë fëmijët, por i rrëzohen pasi nuk mund t’i kontrollojë

Një video është bërë virale në rrjetet sociale ku protagonistë janë një grua dhe...