E hënë, 26 Shtator, 2022

Një interpretim briliant nga Ejza Hoxha për 28 Nëntor

- Advertisement -

Ejza Hoxha, prezantuesja nga Shqipëria e cila fillon nga dita e shtunë (15 dhjetor) me emisionin “Shqip Art”, ka bërë një prezantim briliant për nder të festës së 28 Nëntorit, organizuar në Tiranë.

Ejza përveç se njihet si prezantuese tejet e talentuar, ajo ka treguar se di të recitojë jashtëzakonisht bukur edhe poezi.

- Advertisement -

Ajo ka interpretuar mrekullisht poezinë “Amë e Bijë”, në Tiranë me rastin e Ditës së Flamurit.

Për më tepër ndiqni videon dhe interpretimin briliant të Ejzas:

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...