E enjte, 9 Shkurt, 2023

Një interpretim briliant nga Ejza Hoxha për 28 Nëntor

- Advertisement -

Ejza Hoxha, prezantuesja nga Shqipëria e cila fillon nga dita e shtunë (15 dhjetor) me emisionin “Shqip Art”, ka bërë një prezantim briliant për nder të festës së 28 Nëntorit, organizuar në Tiranë.

Ejza përveç se njihet si prezantuese tejet e talentuar, ajo ka treguar se di të recitojë jashtëzakonisht bukur edhe poezi.

- Advertisement -

Ajo ka interpretuar mrekullisht poezinë “Amë e Bijë”, në Tiranë me rastin e Ditës së Flamurit.

Për më tepër ndiqni videon dhe interpretimin briliant të Ejzas:

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...