E diel, 17 Janar, 2021

Një “ortek” bore i bie në kokë një qytetari në Kamenicë, e rrëzon përtokë / VIDEO

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Fadil Ramës, një qytetari nga Kamenica dita e djeshme nuk i shkoi edhe aq mirë.


Mbi kokën e tij ra një grumbull bore që e rrëzoi përtokë.

Fadili ishte duke ecur në trotuar, kur i ndodhi ky incident, të cilin ai e quajti “pak fat në ‘fatkeqësi’”, meqenëse nuk pësoi ndonjë lëndim trupor.

Fadil Rama u bë i njohur dhe pjesë e mediave ndërkombëtare me bujarinë e tij ndaj një të moshuare serbe të vetmuar, së cilës i doli në ndihmë në fshatin e saj, Vaganesh.

Video e publikuar:

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Si në kohët e vjetra: Qindra njerëz ‘luftojnë’ me topa bore në Leeds të Anglisë / VIDEO

Në shumë vende të botës temperaturat janë ulur ndjeshëm dhe ka rënë borë. Ndër vendet...

Piloti e lë të dashurën t’i japë aeroplanit, trishtohen pasagjerët / VIDEO

Kemi dëgjuar për makinën që mund t’ia lësh të dashurës një xhiro, por për...

Vajza që fle 70 ditë pa u zgjuar / VIDEO

Ndoshta bukuroshet që flenë për një kohë të gjatë i keni parë në filma,...

Vallen e kërceni të gjithë në dasma, por a e dini historinë e saj?

Në Çamëri, në vendin e quajtur Konispoli, jetonte fisi i Takajve, aty ku lindi...