E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Një listë me emra djemsh për çdo shkronjë: Zgjidhni të preferuarin tuaj

- Advertisement -

Edhe pse është një term i vjetër sa vetë jeta, e keni vënë re se fjala “estetike” ka fituar shumë popullaritet kohët e fundit.


Përdoret gjerësisht për të përshkruar foto, ambiente, shtëpi, stile dhe së fundmi edhe emra bebesh. Më poshtë do të gjeni një listë me emra djemsh, (por jo vetëm) që tingëllojnë shumë “aesthetic”.

- Advertisement -

A

Alden, Amory, Ansen, Arlo, Atlas, Atticus, Auden, Autry, Axel, Azriel

B

- Advertisement -

Bear, Beckett, Bo, Booker, Brax, Briar, Bridger, Brinley

C

Calvin, Chester, Clyde

- Advertisement -

D

Dexter

E

Edison, Ellis, Elvis, Ewan, Ezra

F

Fenton, Fitzgerald, Fox

G

Greer, Grey, Grover

H

Holden, Hopper, Huck

I

Idris, Indigo

J

Jagger, Jase, Jasper, Jonas, Jude, Juno, Jupiter

K

Kai, Koa, Kyler, Kyrie

L

Lennox, Lucian, Lux, Lyle, Lyon

M

Miller

O

Odin, Orion, Orson, Oskar, Otto, Ozzy

R

Remy, Roman, Ronan, Ryder

S

Scout, Soren

T

Theo

U

Ulysses

V

Van, Varro

W

Walden, Waldo, Watson, Wilder, Wolf

Z

Zane, Zeke, Zephyr, Ziggy

Burimi: Pop Sugar

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...