E hënë, 26 Shtator, 2022

Një burrë hyn në një pellg të ngrirë për 20 euro, pamjet janë qesharake / VIDEO

- Advertisement -

Një ngjarje mjaft qesharake na vjen nga Mbretëria e Bashkuar.


Një burrë është sfiduar nga shokët e tij nëse ai mund të futet në ujin e ftohtë dhe ta tërheqë grepin e peshkimit që ishte bllokuar në ujë.

- Advertisement -

Teksa ai ishte duke peshkuar, grepi i tij i peshkimit bllokohet në ujë, dhe atij i thonë shokët që nëse ai futet në ujë dhe e largon grepin e bllokuar, ai do t’i fitonte 20 euro.

Në videon e mësipërme shihet teksa burri del menjëherë nga uji, për shkak se ai nuk mund të durojë më shumë temperaturën e ujit.

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...

Emocionohet pasi sheh veten në fotografi me këmbë zbathur në shkollë: E kisha kthy prapë atë kohë…

Shpesh prindërit na flasin për kohën kur kanë qenë fëmijë dhe kushtet në të...

10 matematicienët më të mëdhenj të të gjitha kohërave

Matematika, vjen nga greqishtja e lashtë që do të thotë “studim”, “shkencë”. Shpeshherë është...