E martë, 28 Mars, 2023

Një berber i famshëm i jep këtij burri të pastrehë një pamje të re / VIDEO

- Advertisement1-

Një berber ka bërë një gjest të mrekullueshëm.


Ai ka marrë nga rruga një njeri të pastrehë që kishte kohë që nuk i kishte prerë flokët dhe gjendja e tij ishte jo e mirë.

- Advertisement -

Por pasi e ka çuar në dyqanin e tij e ka transformuar krejt, duke ia hequr flokët, çka i ka dhënë pamje të re.

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm personat me koeficient të lartë të inteligjencës mund të dallojnë një shkronjë të ndryshme në foto

Zgjidhja e një iluzioni optik kërkon aftësi të mira vëzhgimi dhe një sy të...

“Ti që nuk lexon i bën të gjitha të zezat – vjedh, nuk punon, bëhesh i korruptuar”

Nga Edison Ypi Ti ha, pi, vishesh, mbathesh, zbavitesh. Por nuk je i qetë. Nuk...

Akrepat lëvizin një orë para, me këtë datë ndërrohet ora

Ora dimërore do të jetë e pranishme deri në natën mes të dielës 26...

Mira Murati, shqiptarja që qëndron prapa revolucionit botëror

Me “ChatGPT”, OpenAI shënoi një storie suksesi të papaparë. Mira Murati 35-vjeçare, një grua...