E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Ngrihen rrugët në Angli, shikoni si rrëshqasin fëmijët / VIDEO

- Advertisement -

Borë e madhe ka rënë në Britani të Madhe.


Daily Mail ka publikuar një video ku tregon si janë ngrirë rrugët, ndërsa fëmijët rrëshqasin.

- Advertisement -

Për më tepër shikoni videon:

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Video prekëse që tregon se mësuesi nuk duhet harruar dhe respektuar gjithmonë

Një pilot në linjat turke zbulon se një nga mësuesit që ai kishte kaluar...

Shkalla e ulët e inteligjencës “shpëton” 25-vjeçarin nga dëbimi në Kosovë

Ai ka një shkallë të inteligjencës prej vetëm 70 IQ dhe konsiderohet si personalitet...

Gjuha shqipe e varfër, a do të flasim në të ardhmen veç me emoji?

Emojit janë këtu dhe janë këtu për të qëndruar, duke u zhvilluar e përmirësuar...

Universiteti shtetëror i Floridas shkruan për ekonomisten nga Prishtina

Universiteti Shtetëror i Floridas (FSU) ka shkruar sot për këngëtaren Adelina Emini, e cila...