E hënë, 26 Shtator, 2022

Ngjyrat trendi të flokëve për stinën e dimrit

- Advertisement -

Dimri është koha më e mirë për të ndërruar ngjyrën e flokëve.

Në momentin e parë kur ndryshon moti, shumë persona janë gati të rifreskojnë plotësisht ngjyrën e verës dhe të provojnë diçka të re.

- Advertisement -

Por,  nuk janë vetëm ngjyrat klasike të errëta që janë të lezetshme për dimrin – ngjyrat e purpurta të ndritshme, rozë edhe bionde të arta janë shumë të bukura.

Sipas asaj që ju pëlqen dhe çfarë ju përshtatet më shumë ka mjaftë mundësi zgjedhje.

Disa nga ngjyrat më të mira për dimrin e vitit 2020 i gjeni më poshtë:

Pothuajse e zezë

E kuqërremtë

Pjesë vjollcë

Pjesë të arta

Kafe e ngrohtë

Pjesë të kaltra

Përzierje çokollatë-kafe

Bionde si Emily Ratajkowski

- Advertisement -

Rrënjët e ekspozuara të Dua Lipës

Ngjyra holografike

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Fëmija nuk trashëgon gjithçka nga prindërit, ky familjar është kryesor për gjenetikën

Alejandro Jodorowsky, një eseist kilian, shkroi një libër të quajtur “Metagjenalogjia: Vetë-Zbulimi Nëpërmjet Psihomagjisë...

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Nga Arbër Paçarizi: Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën

Nga Arbër Paçarizi: "Prindërit janë pasqyra e vetme ku fëmijët e shikojnë vetën, andaj nëse...

Pas 8 vjetësh, familja me 12 fëmijë bashkohet si dikur

Të mbledhur në studion e programit “E diela shqiptare” në Tv Klan, rubrika “Ka...