E mërkurë, 29 Mars, 2023

Ngjyrat trendi të flokëve për stinën e dimrit

- Advertisement1-

Dimri është koha më e mirë për të ndërruar ngjyrën e flokëve.

Në momentin e parë kur ndryshon moti, shumë persona janë gati të rifreskojnë plotësisht ngjyrën e verës dhe të provojnë diçka të re.

- Advertisement -

Por,  nuk janë vetëm ngjyrat klasike të errëta që janë të lezetshme për dimrin – ngjyrat e purpurta të ndritshme, rozë edhe bionde të arta janë shumë të bukura.

Sipas asaj që ju pëlqen dhe çfarë ju përshtatet më shumë ka mjaftë mundësi zgjedhje.

Disa nga ngjyrat më të mira për dimrin e vitit 2020 i gjeni më poshtë:

Pothuajse e zezë

E kuqërremtë

Pjesë vjollcë

Pjesë të arta

Kafe e ngrohtë

Pjesë të kaltra

Përzierje çokollatë-kafe

Bionde si Emily Ratajkowski

- Advertisement -

Rrënjët e ekspozuara të Dua Lipës

Ngjyra holografike

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...

Nesër ekzekutohen pagesat për këto dy kategori në Kosovë

Ministria e Financave ka njoftuar se nesër do të ekzekutohen pagesat e skemave sociale...

Edhe punëtorët e sektorit privat kërkojnë shtesa: Pagat janë dyfish më të vogla

Federata Sindikale e Punëtorëve Teknikë të Sektorit Privat ka kërkuar nga Qeveria e Kosovës...

Lindi pa duar, por 20-vjeçari nga Malisheva mahnitë me talentin e tij, kaq bukur pikturon me këmbë

Arion Krasniqi, 20-vjeç nga Malisheva nuk njeh barriera e as kufij. Jeta për të nuk...