E enjte, 27 Janar, 2022

Ngjarje e rëndë në Deçan: Vriten dy nxënës

- Advertisement -

Dy nxënës kanë mbetur të vrarë nga gjuajtja me armë zjarri mbi një autobus në linjën Deçan – Gllogjan.


Lajmin e ka konfirmuar drejtori i Spitalit të Pejës, Skender Dreshaj.

- Advertisement -

“Dy janë të vdekur me armë zjarri, janë nxënës të moshës së re, njëri është i plagosur e në gjendje kome”, tha shkurtimisht Dreshaj.

- Advertisement -
- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Magji festash, këshilla si të festoni në familje

Lini mënjanë problemet personale me të afërmit dhe bashkëpunoni deri sa të mbretërojë harmonia....

Adriana Matoshi flet pas operacionit: Kam pak kokë-dhimbje, po çona kaniherë edhe po harroj çka kom

Adriana Matoshi ka folur sërish për gjendjen e saj shëndetësore pak ditë pasi iu...

Gjyshja refuzon të kujdeset për djalin e vajzës: Nuk jam çerdhe, e bëj vetëm nëse më paguan

Çdo prind e di se gjetja e një personi cilësor dhe të përballueshëm për...

Adriana Matoshi lirohet nga spitali, kjo është gjendja e saj

Aktorja shqiptare, njëherësh deputete në Kuvend, Adriana Matoshi, është liruar sot nga spitali. Lajmin e...