E hënë, 3 Tetor, 2022

Nga Jordania, Kate, William dhe fëmijët sjellin kartolinën e fundvitit

Duka dhe Dukesha e Kembrixh, William dhe Kate, kanë ndarë një foto të familjes së tyre që do te jetë pjesë e kartolinës së Krishtlindjeve të vitit 2021.


Çifti mbretëror postoi një foto të re familjare së bashku me fëmijët Princin George, Princeshën Charlote dhe Princin Louis.

- Advertisement -

Krahas fotos të postuar në llogarinë zyrtare të Dukës dhe Dukeshës në Instagram shkruhet “Kemi kënaqësinë të ndajmë me ju një foto të re familjare, e cila do të jetë pjesë e kartolinës së Krishtlindjeve të këtij viti”.

Fotografia me anë të së cilës çifti mbretëror uroi Krishtlindjet është bërë në fillim të vitit në Jordani.

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...