E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Nëse ke një vajzë të vogël që dashuron ‘makeup-in’ lexoje pak këtë

- Advertisement -

Nëse je dhe ti mami i një goce të vogël që e dashuron të bëjë make up po lexon artikullin e duhur.

Nëse muret dhe çdo gjë tjetër e shtëpisë suaj është e ngjyrosur me borja dhe tualetet e tua janë të prishura kjo video do të të vijë në ndihmë të shpëtosh një herë e mirë.

- Advertisement -

Eshtë efikase sepse flas nga eksperienca, do të fiksohet pas kësaj loje… të paktën nja dy ditë!
Ndiqeni videon më poshtë

 

- Advertisement -

Share

spot_img

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Ledion Halitaj fiton çmimin e dytë si kitaristi më i mirë i ri në “Transilvania International Guitar Festival”

Rumani, i riu kosovari Ledion Halitaj, është shpallur fitues i trefishtë në Festivalin Ndërkombëtar...

11-vjeçari me autizëm tejkalon gjenitë e shkencës, shpallet më inteligjenti në botë

Një 11-vjeçar ka shënuar pikët më të larta në testin e inteligjencës duke tejkaluar...

Rrahman Jasharaj: Nga nesër nis greva në çerdhet publike

Nga nesër çerdhet publike do të fillojnë grevën në gjithë Kosovën. Kryetari i këshillit...

Greva e përgjithshme në arsim, BSPK kërkon nga kopshtet të mos kujdesen për fëmijët

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës i ka bërë thirrje edhe kujdestarëve të...