E diel, 5 Shkurt, 2023

Nëse ke një vajzë të vogël që dashuron ‘makeup-in’ lexoje pak këtë

- Advertisement -

Nëse je dhe ti mami i një goce të vogël që e dashuron të bëjë make up po lexon artikullin e duhur.

Nëse muret dhe çdo gjë tjetër e shtëpisë suaj është e ngjyrosur me borja dhe tualetet e tua janë të prishura kjo video do të të vijë në ndihmë të shpëtosh një herë e mirë.

- Advertisement -

Eshtë efikase sepse flas nga eksperienca, do të fiksohet pas kësaj loje… të paktën nja dy ditë!
Ndiqeni videon më poshtë

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Njoftim i rëndësishëm për shtesat për fëmijë

Është hapur aplikimi për shtesat për të gjithë fëmijët deri në moshën 16 vjeçare. Lajmin...

E vërteton shkenca: Fëmijët e marrin inteligjencën nga nëna

Nënat janë përgjegjëset kryesore për transmetimin e gjeneve të inteligjencës tek fëmijët, sipas një...

E thotë shkenca: Fëmijët më të suksesshëm kanë prindër që bëjnë këto 5 gjëra

Askush nuk ka thënë ndonjëherë se të jesh prind është diçka e lehtë. Rritja...

Si t’i ndihmojmë fëmijët të kenë rezultate më të larta në shkollë?

Një studiuese shumë e njohur e zhvillimit të fëmijëve, Maria Montessori e ka identifikuar...