E shtunë, 23 Janar, 2021

Nëna nga Shqipëria tregon historinë e dhimbshme të vajës së saj…

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Një nënë e quajtur Suzana Beshiri ka ardhur të rrëfejë historinë e saj të dhimbshme në emisionin “Historia ime” në Tv Klan.

Ajo ka treguar se vajza e saj Albana kur ishte vetëm 1 vjeç e gjysmë kaloi një temperaturë të lartë, ku e la me pasoja shumë të rënda.

Ajo është diagnostikuar nga mjekët me autizëm dhe epilepsi. Tani ajo është në moshën 17-vjeçare dhe është bërë mjaft agresive dhe e dhunshme. Atë nuk e ndalon dot askush përveç policisë prandaj e ka marrë shtëpinë me qira tek 21 Dhjetori pranë Drejtorisë së Policisë.

Suzana Beshiri: Mora rrugën për emigrim, u nisa për në Suedi se më thanë që ishte një vend i mirë për fëmijët. Më pritën shumë mirë.

Suzana Beshiri: Albana është shumë e qeshur, e pëlqen muzikë, është me momente sepse kur acarohet… Shyqyr që ndodhem në një shtëpi me qira tek 21 Dhjetori, pranë Drejtorisë së Policisë, ata më ndihmojnë shumë.

Mirela Milori: Domethënë arrin deri në atë moment që duhet të hyjë policia?

Suzana Beshiri: Po, edhe ambulanca nuk më vjen po nuk hyri policia në mes. Duhet patjetër e pranishme hija blu. Është shumë agresive, çdo gjë që gjen para e thyen, por duhet të kesh durim.

 

 

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Një djalë çdoherë do të ketë nevojë për nënën e tij…

Këto çaste po ikin, zotëri i vogël. Pavarësisht se sa përpiqem t’i mbaj, do...

Foshnja e mrekullive – Djaloshi lind edhe pse të dy vezoret e nënës janë “të vdekura” si pasoj e kancerit të gjirit

33 vjeçja ka sjellë një jetë një foshnjë të shëndetshme, dhe mjekët e quajnë...

Rrëfimi i nënës kosovare që solli në jetë trenjakët në Zvicër

Ajo flet për shtatzëninë, lindjen dhe gjithashtu edhe për gëzimin që kanë dy fëmijët...

7 gabimet e prindërve që mund të shkatërrojnë mendjen e fëmijëve

Një psikolog ka ndarë gabimet më të mëdha që bëjnë prindërit që lënë pasoja...